Nowinka czy nie nowinka – EXTRASPASMINA (NERVOMAG) napiszmy co o nim myślimy

Często nie mówi się o EXTRASPASMINA (NERVOMAG). I to nie dziwi, bo pojawiają się sympatyczniejsze tematy. Jednak w tym miejscu uczynimy wyjątek od tej zasady i omówimy ów temat.
Układ nerwowy człowieka to układ ten zbudowany jest z tkanki nerwowej a także tzw. tkanki glejowej, integrujący działalność organizmu, rejestrujący bodźce, przetwarzający znajdującą się w nich daną oraz administrujący reakcjami organizmu: czynnościami mięśni oraz wydzielaniem hormonów.
  Skład
wyciag suchy z korzenia kozlka lekarskiego, wyciąg suchy z ziela melisy, tlenek magnezu, witamina B6
 
100 g syropu zawiera:

Substancja czynna: Wyciag suchy z liścia bluszczu (Hederae helicis folii extractum siccum, DER 4-8: 1) – 430,55 mg [ekstrahent: etanol 30% m/m]

Substancje pomocnicze: potasu sorbinian, olejek anyżowy, glikol propylenowy,sorbitol 70 %, woda oczyszczona

Produkt leczniczy nie zawiera sacharozy. Może być stosowany poprzez osoby chore na cukrzycę.

  Stosowanie
Dorośli: 2 kapsułki 2-3 razy na dobe. Maksymalnie 6 kapsułek na dobę. W trudnościach z zasypianiem: 2 kapsułki na 30-60 min. przed snem.Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.
  Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki leku. Ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny poniżej 30 ml/min.). Hipermegnezemia, bok serca, Myasthenia gratis.
  Wskazania
EXTRASPASMINA – tradycyjne w łagodnych stanach napięcia nerwowego i jako środek wspomagający w okresowych trudnościach z zasypianiem.
System nerwowy ma związek z dzialaniem naszego snu. Jego najważniejszym elementem może być nasz mózg i zdzeń kręgowy. System nerwowy obwodowy: Zbudowany może być z nerwów czaszkowych, z nerwów rdzeniowych, ze zwojów, splotów i z nerwów układu autonomicznego. Nerwy czaszkowe występują w liczbie 12 par: – nerwy węchowe, – nerw wzrokowy, – nerw okoruchowy, – nerw bloczkowy – nerw trojdzielny, – nerw odwodzący, – nerw twarzowy, – nerw przedsionkowo – ślimakowy, – nerw językowo – gardlowy, – nerw błędny, – nerw dodatkowy, – nerw podjęzykowy. Nerwy rdzeniowe znajduja się w istocie szarej rdzenia kręgowego.
Z właściwym funkcjonowaniem układu nerwowego łączy się pamięć i koncentacja.Koncentracja uwagi może także następować samoistnie, bez wyraźniej, uświadomionej woli czlowieka, podczas percepcji określonego zjawiska albo prowadzenia określonego działania.Jest dużo ćwiczeń, które powinny pomóc Ci w doskonaleniu koncentracji. Może być jednakże jedna, ważna zasada. Jednorazowo wykonane ćwiczenie w niczym nie pomoże. Możesz sobie odpuścić… By otrzymać zadawalajace rezultaty, musisz zapewnić powtarzalność ćwiczeń i wykazać sie systematycznościa, samodyscypliną. Skoro włożysz w to także swój wysiłek, efekty zaskoczą Cię w najbardziej niespodziewanej sytuacji. Krzyżowki, puzzle, sudkoku. Są to także ćwiczenia ktore świetnie poprawiają zdolność koncentracji uwagi. Zaleca się, zwłaszcza starszym osobom, by regularnie wykonywały te ćwiczenia. Zapewnia to także świetną aktywność, zdolność koncentracji uwagi i opóźnianie procesu starzenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: